O Firmie

Nasza firma zajmujemy się szerokim wachlarzem usług reklamowych  i elektryczno komputerowych.


Dział IT zajmuje się tworzeniem stron internetowych, sklepów, szablonów stron na allegro przebudowy designu strony (np. RWD), animacje na telebimy / monitory / banery ruchome.


Dział Projektowy specjalizuje się w projektach pod druki, tworzenie grafiki pod strony www, animacje, przygotowywanie plików do cięcia na urządzeniach cnc i ploterach.


Dział Poligrafii  – jego zadaniem jest obróbka dostarczonych materiałów folii, druków, montaż tzw materiałów lekkich (wyklejanie powierzchni foliami) wraz z małymi tabliczkami


Dział Produkcyjno  Montażowy: jego zadaniem są montaże większych reklam np. szyldy / kasetony / pylony / liter 3D oraz produkcja elementów pośrednich (tzw. półproduktów).


Dział Elektryczno Logiczny specjalizuje się w projektowaniu i montażu sieci elektrycznych, logicznych (tzw. LAN) , sieci światłowodowych i telewizyjnych. Montaże monitoringu, kontroli dostępu, alarmów, inteligentnych domów, systemów p.poż. wraz z pomiarami.

W naszym zespole jest wielu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, co potwierdzają liczne zlecenia i referencje.

Działamy na terenie woj. Lubuskiego, Wielkopolskiego i Dolnośląskiego w promieniu 100km od Zielonej Góry

Zapraszamy do współpracy

 

Witamy na naszej nowej stronie internetowej

Nowa strona agencji reklamowej Grupa GEAD Czarny Lotos Zielona Góra. Stworzona strona jest responsywna, przygotowana pod pozycjonowanie seo, RWD i  HTML5.

Zapraszamy do zapoznania się z nową stroną naszej Agencji Reklamowe Grupa GEAD: Czarny Lotos. Działąmy na terenie Zielonej Góry i okolic.